Ligue 1: Kolejny gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik z kolejnym golem.

Arkadiusz Milik strzelił kolejnego gola w barwach Marsylii. Tym razem Polak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu Ligue 1 przeciwko Brest.

Milik strzelił gola w 63. minucie, wykorzystując asystę Amine Harita. Była to bramka na 2:0 z perspektywy Marsylii - wcześniej bramkę strzelił Gerson, któremu asystował... Milik.

W 71. minucie Harit do asysty dołożył gola. W doliczonym czasie gry honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował Irvin Cardona, który - jak się okazało - nie ustalił wyniku meczu. Zaraz potem bramkę na 4:1 dla gości zdobył bowiem Cengiz Under.

OM przerwało passę trzech kolejnych meczów bez wygranej w Ligue 1. Piłkarze z Marsylii są wiceliderami francuskiej ekstraklasy, tracąc do liderującego PSG aż 15 punktów.

Brest - Olympique Marsylia 1:4 (0:1)
Bramki: Cardona 91 - Gerson 3, Milik 63, Harit 71, Under 94