PlusLiga: Projekt Warszawa - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Starcie Projektu Warszawa z GKS-em Katowice zainauguruje 24. serię spotkań PlusLigi. Obie drużyny są już blisko zapewnienia sobie udziału w fazie play-off, ale potrzebują postawienia przysłowiowej kropki nad "i". Relacja i wynik na żywo z meczu Projekt Warszawa - GKS Katowice na Polsatsport.pl.

Siódmy w tabeli Projekt Warszawa ma jeszcze realne szanse nawet na piąte miejsce po rundzie zasadniczej. To z pewnością zwiększyłoby szanse stołecznej ekipy w ćwierćfinale play-off i pozwoliło ominąć największe potęgi Ligi Mistrzów Świata już w pierwszej rundzie. Trzy punkty w dzisiejszym starciu byłyby bezcenne dla realizacji tego zadania.

 

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Ukraiński klub w PlusLidze!

 

Katowiczanie plasują się pozycję niżej w tabeli i mają cztery punkty straty do warszawian. Nad Treflem Gdańsk utrzymują bezpieczną przewagę sześciu oczek, ale pamiętać trzeba, że siatkarze znad morza mają do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania. Chcąc nie drżeć o swój udział w decydującej rozgrywce do samego końca, przydałoby się wielosekcyjnemu klubowi ze Śląska sięgnąć dziś po jakiekolwiek punkty.

 

W swoich ostatnich występach obie drużyny musiały uznać wyższość rywali. Projekt 1:3 przegrał w Zawierciu z Aluronem CMC Wartą, a GKS nie był w stanie ugrać nawet seta z ZAKSĄ.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Projekt Warszawa - GKS Katowice od 17.30 na Polsatsport.pl.

MR, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie