Skowrońska o seksie w siatkówce: Nieraz zawodniczka rodziła trenerowi dziecko

Siatkówka
Skowrońska o seksie w siatkówce: Nieraz zawodniczka rodziła trenerowi dziecko
fot. PAP
Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska udzieliła pikantnej wypowiedzi na temat intymnych relacji w siatkarskim środowisku. W tej dyscyplinie sportu to nadal temat tabu.

Skowrońska zakończyła już karierę siatkarki i postanowiła zdradzić kilka szczegółów dotyczących romansów w świecie tej dyscypliny sportu.

 

- Ciąże, związki tej samej płci czy romanse były, są i będą. Jesteśmy ludźmi. Nie ma znaczenia, czy to świat sportu, czy na przykład mediów. Niektóre romanse ujrzą światło dzienne, niektóre będą ukrywane. Nieraz życie pokazywało, że zawodniczka związała się z trenerem i urodziła mu dziecko. Andrzej Niemczyk miał chyba trzy żony, a dwie z nich były siatkarkami. Przykładów jest mnóstwo - powiedziała była reprezentantka Polski w rozmowie z Eurosportem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Bernardo Rezende nie jest już selekcjonerem reprezentacji Francji!

 

O ile kibice futbolu są przyzwyczajeni, że co chwila dowiadują się o wszelakich romansach i szeroko pojętym życiu prywatnym zawodników, o tyle w siatkówce takie informacje rzadko kiedy wychodzą na światło dzienne.

 

- Obecnie są siatkarki, których mężem jest ich trener i wspólnie mają dzieci. Są również związki, o których otwarcie dziewczyny nie mówią, bo nie chcą, żeby zmieniło się ich postrzeganie w drużynie - skwitowała Skowrońska.

 

Skowrońska przez lata była jedną z najlepszych siatkarek na świecie. W reprezentacji Polski występowała w latach 2003-2016, zdobywając dwukrotnie mistrzostwo Europy. Przez wiele lat z powodzeniem grała we włoskich klubach.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie