Conor McGregor ponownie aresztowany

Sporty walki
Conor McGregor ponownie aresztowany
fot. Polsat Sport
Conor McGregor

Conor McGregor nie daje o sobie zapomnieć. Irlandczyk po raz ostatni pojawił się w oktagonie w połowie 2021 roku, ale zdecydowanie częściej gości w kartotekach policji. Tym razem irlandzkie "Independent" poinformowało, że policja zatrzymała zawodnika MMA za niebezpieczną jazdę swoim ekskluzywnym samochodem.

Według informacji irlandzkich mediów McGregor miał złamać szereg przepisów, kiedy jechał wartym ponad 187 tys. dolarów Bentleyem Continental GT na trening. Tę wersję potwierdziła rzecznik zawodnika MMA – Karen Kessler.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dwie gwiazdy UFC wszczęły bójkę w restauracji. Jeden z nich stracił ząb

 

Kessler poinformowała, że McGregor był w drodze na siłownię, kiedy został zatrzymany za "domniemane wykroczenia drogowe". Irlandczyk miał się także poddać testom na obecność narkotyków i alkoholu w organizmie, które nie wykazały niczego niezgodnego z prawem.

 

Policyjna akcja miała miejsce w Palmerstown, czyli na przedmieściach stolicy Irlandii - Dublina. Stróże prawa skonfiskowali luksusowe auto McGregora, ale tuż po wpłaceniu kaucji zawodnik opuścił areszt, a pojazd został mu zwrócony.

 

Irlandzki gwiazdor może jednak ponieść konsekwencje swojej niebezpiecznej jazdy po "Zielonej Wyspie". Grozi mu ponad 5 tys. dolarów grzywny i 6 miesięcy więzienia. Nie jest to pierwszy, ani nawet nie drugi konflikt z prawem McGregora. Irlandczyk był już wielokrotnie zatrzymywany przez policję w różnych miejscach świata, m. in. za udział w bójkach.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie