Wojciech Szczęsny opuści mecz Szkocja - Polska

Piłka nożna
Wojciech Szczęsny opuści mecz Szkocja - Polska
fot. Cyfrasport
Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny będzie kolejnym nieobecnym w składzie Biało-Czerwonych na towarzyski mecz ze Szkocją. Wszystko przez problemy zdrowotne.

O tym, że Szczęsny nie zagra w meczu Szkocja - Polska, poinformował "Przegląd Sportowy". Bramkarz Juventusu Turyn narzeka na lekki uraz, dlatego Czesław Michniewicz woli go oszczędzać.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Reprezentacja Polski musi zagrać w Katarze, tu już nie ma czego spartolić"

 

Wszystko wskazuje na to, że w bramce zobaczymy Łukasza Skorupskiego. Selekcjoner ma do dyspozycji także Bartłomieja Drągowskiego i Kamila Grabarę.

 

Szczęsny będzie kolejnym nieobecnym w reprezentacji Polski w meczu ze Szkocją. Wcześniej poinformowano, że na boisku zabraknie Roberta Lewandowskiego.

 

Mecz ze Szkocją będzie debiutem Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Najważniejsze spotkanie tej wiosny zostanie jednak rozegrane 29 marca. Polska zmierzy się na Stadionie Śląskim ze zwycięzcą konfrontacji Szwecja - Czechy.

 

Transmisja TV i stream online meczu Szkocja - Polska od 20:35 w Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go. Spotkanie skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan. Początek przedmeczowego studia o godzinie 19:00.

Marcin Ciechański/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie