Cafe Futbol przed meczem barażowym ze Szwecją

W najbliższym wydaniu Cafe Futbol głównym tematem będzie dyspozycja reprezentacji Polski przed spotkaniem ze Szwecją. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Marek Jóźwiak, Maciej Żurawski, Tomasz Hajto oraz Roman Kołtoń. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Czwartkowy mecz towarzyski ze Szkocją przyniósł więcej pytań niż odpowiedzi. Uratowany remis w ostatniej minucie oraz liczne urazy Biało-Czerwonych powodują, że dyspozycja we wtorkowym meczu jest sporą niewiadomą. Na pewno w meczu o udział na mistrzostwach świata zabraknie Arkadiusza Milika oraz Bartosza Salamona. O naszych szansach w spotkaniu na Stadionie Śląskim porozmawiamy z naszymi ekspertami w studiu.

Kolejną bolączką trenera Czesława Michniewicza jest wyścig z czasem innych napastników. Niepewny występu w Chorzowie jest kapitan Robert Lewandowski, a minimalne szanse na grę ma Krzysztof Piątek. W obliczu tych problemów pojawia się pytanie, czy sparing na Hampden Park był dobrym pomysłem? W Cafe Futbol nie zabraknie zróżnicowanych opinii naszych gości.

We wtorek naszym rywalem będzie Szwecja, która po dogrywce wywalczyła awans do finału, pokonując Czechy 1:0. Czego możemy się spodziewać po reprezentacji, z którą niemal rok temu mierzyliśmy się na Euro 2020? W specjalnej analizie Marcin Feddek oraz Tomasz Łapiński przyjrzą się najciekawszym akcjom Szwedów w czwartkowym meczu.

Transmisja Cafe Futbol w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.