PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Projekt Warszawa w poprzednim meczu przegrał z Jastrzębskim Węglem.

W meczu 25. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn podejmie Projekt Warszawa. Będzie to starcie ekip bezpośrednio sąsiadujących ze sobą w górnej części tabeli. Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Ostatnie tygodnie nie były zbyt udane ani dla jednej, ani dla drugiej drużyny. Olsztynianie w poprzednich czterech starciach wygrali tylko raz, a warszawianie notują serię trzech z rzędu porażek. W poprzedniej kolejce podopieczni Javiera Webera przegrali 0:3 z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a zespół Andrei Anastasiego uległ 1:3 Jastrzębskiemu Węglowi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jastrzębski Węgiel nie do zatrzymania! Cerrad Enea Czarni Radom byli bez szans

 

W poniedziałkowym starciu obie ekipy będą więc podwójnie zmotywowane, by odnieść zwycięstwo. Stawka spotkania jest bardzo wysoka. W przypadku zdobycia kompletu oczek Projekt zrówna się punktowo z Indykpolem AZS, a wtedy ostatnia kolejka fazy zasadniczej i zaległe mecze będą decydować o ostatecznym rozstawieniu przed fazą play-off.

 

W pierwszej rundzie rozgrywek doszło między tymi zespołami do pięciosetowego meczu w Arenie Ursynów. Wtedy górą byli gospodarze. Olsztynianie przystępowali do niego bez TJ DeFalco i Taylora Averilla. Tym razem amerykańscy gracze będą w pełni gotowi do występu w Iławie. Nie wiadomo za to, w jakim składzie zagrają stołeczni, bowiem ostatnimi czasy zmagają się z problemami zdrowotnymi. W poprzednim meczu z tego powodu nie zagrali Bartosz Kwolek, Andrzej Wrona, Igor Grobelny i Jay Blankenau. Jak będzie tym razem?

 

Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa od godziny 17:30 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie