ATP w Miami: Hurkacz/Isner - Koolhof/Skupski. Transmisja TV i stream online

Hubert Hurkacz stanie przed szansą wygrania turnieju ATP w Miami w deblu. Polak w parze z Johnem Isnerem zmierzy się z duetem Wesley Koolhof/Neal Skupski. Transmisja meczu Hurkacz/Isner - Koolhof/Skupski w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Polsko-amerykańska para awansowała do finału po pokonaniu w półfinale duetu Kokkinakis/Kyrgios. Hurkacz i Isner potrzebowali do zwycięstwa dwóch setów (6:4, 6:3). Całe spotkanie trwało łącznie 67 minut. Z kolei ich najbliżsi rywale w trzech setach pokonali duet Bolelli/Fognini.

Przypomnijmy, że Hurkacz dopiero w półfinale odpadł z rywalizacji singlowej. Wrocławianin musiał uznać wyższość Carlosa Alcaraza. Tym samym stało się jasne, że 25-latek nie obroni zdobytego przed rokiem tytułu.

Hurkacz do tej pory wygrywał dwukrotnie wygrał deblowe turnieje rangi ATP. Miało to miejsce w 2020 roku w Paryżu i w 2021 roku w Metz. Czy i tym razem mu się to uda?

Transmisja meczu Hurkacz/Isner - Koolhof/Skupski w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o 21:30.