Premier League: Piękny gest klubu w stronę Jakuba Modera

Piłka nożna
Premier League: Piękny gest klubu w stronę Jakuba Modera
fot. Cyfrasport
Piłkarze Brighton okazali wsparcie Jakubowi Moderowi

Piłkarze Brighton & Hove Albion wybiegli na rozgrzewkę przed meczem z Arsenalem w koszulkach z nazwiskiem Jakuba Modera. To gest wsparcia dla reprezentanta Polski, który przed tygodniem nabawił się poważnej kontuzji.

W meczu z Norwich City Moder zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Pomocnika czeka teraz długa walka o powrót najpierw do treningów, a później na boisko.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Magiera: Awans na mundial to nie sukces, to obowiązek

 

Polak w tym sezonie na pewno już nie wystąpi. Wstępne diagnozy poddawały w wątpliwość również jego udział w mundialu zaplanowanym na listopad i grudzień. W ostatnich dniach pojawiły się jednak informacje, według których rehabilitacja Modera może zakończyć się wcześniej. 

 

Tymczasem klub Polaka, Brighton & Hove Albion, postanowił dać wyraz swojego wsparcia dla piłkarza. Przed sobotnim meczem Premier League przeciwko Arsenalowi piłkarze "Mew" wybiegli na boisko w koszulkach z nazwiskiem Polaka na plecach. 

 

Na to zdjęcie na Twitterze zareagował także administrator oficjalnego profilu reprezentacji Polski. 

 

W meczu Arsenal - Birghton "Kanonierzy" walczą o pozycję w TOP4, gwarantującą im udział w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów. O tę lokatę podopieczni Mikela Artety rywalizują z derbowym rywalem - Tottenhamem, który ma tyle samo punktów w tabeli (54).

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie