Piotr Nowakowski zamienia się w tygrysa! Wyzwanie Mistrza - odcinek 5

Siatkówka
Piotr Nowakowski zamienia się w tygrysa! Wyzwanie Mistrza - odcinek 5
fot. Polsat Sport
Piotr Nowakowski zamienia się w tygrysa! Wyzwanie mistrza - odcinek 5.

Nazywany jest „złotym chłopcem polskiej siatkówki”. Ma na swoim koncie 12 medali największych światowych imprez, ale jak sam przyznaje, każdy kolejny mecz wywołuje w nim prawdziwą burzę emocji. Nie inaczej jest w przypadku wyzwania rzuconego przez mistrzynię olimpijską. Gościem kolejnego odcinka programu Wyzwanie Mistrza jest Piotr Nowakowski.

Siatkarski mistrz świata i Europy przyznał, że wyzwania lubi, ale często się ich obawia. Na nagranie programu Interii i Polsatu Sport też, jak przyznał, przyszedł z lekko bijącym sercem. Tętno jeszcze bardziej przyspieszyło, gdy zobaczył, jakie wyzwanie rzuciła mu mistrzyni i wicemistrzyni olimpijska w sztafetach 4x400m - Iga Baumgart-Witan. Czy Piotr Nowakowski, który na co dzień na boiskach siatkarskich przede wszystkim skacze, poradzi sobie ze „skokiem tygrysim”?! Odpowiedź w najnowszym Wyzwaniu Mistrza! To jeden z najbardziej trzymających w napięciu odcinków i to do ostatnich sekund. To trzeba zobaczyć!


Program #WyzwanieMistrza z Piotrem Nowakowskim został nagrany kilka dni przed ogłoszeniem przez niego zakończenia reprezentacyjnej kariery.

 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie