PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Przed nami pierwszy mecz o 5 miejsce PlusLigi pomiędzy Indykpolem AZS-em Olsztyn a Asseco Resovią Rzeszów. Która drużyna zdobędzie zaliczkę przed drugim spotkaniem? Relacja na żywo z meczu Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl.

Z ćwierćfinału Indykpol AZS Olsztyn odpadł po zaciętej walce z faworyzowaną PGE Skrą Bełchatów. W pierwszym meczu zaskoczyli, wygrywając na wyjeździe w czterech setach, a drugi mecz zakończył się pewną wygraną Skry w trzech setach. Decydujące o awansie do półfinału spotkanie wygrała Skra po zaciętym meczu w pięciu setach.

Asseco Resovia Rzeszów w ćwierćfinale zmierzyła się z Aluron CMC Wartą Zawiercie. "Jurajscy Rycerze" wygrali pewnie dwa spotkania w czterech setach i zameldowali się w półfinale. Jest to wielki zawód dla fanów z Rzeszowa. Po raz kolejny drużyna ze stolicy Podkarpacia nie znalazła się w strefie medalowej.

W tabeli fazy zasadniczej piąta Asseco Resovia Rzeszów była cztery punkty nad Indykpolem AZS Olsztyn, a w meczach między tymi dwoma drużynami dwa razy górą była ekipa Asseco Resovii. Wygrali oni oba spotkania w trzech setach.

Trudno wskazać w tym meczu wyraźnego faworyta. Asseco Resovia ma na swoim koncie dwa zwycięstwa nad Indykpolem AZS Olsztyn w rundzie zasadniczej. Jednak w ćwierćfinale lepiej zaprezentowała się drużyna z Olsztyna.

Relacja na żywo z meczu Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl. Początek o godz. 14:45.