Liga Mistrzów: Manchester City - Real Madryt. Transmisja TV i stream online

Wtorkowy mecz Manchesteru City z Realem Madryt zapoczątkuje rywalizację w półfinałach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Spotkanie lidera Premier League z liderem La Liga zwiastuje widowiskowe rozpoczęcie tego etapu rozgrywek Champions League. Transmisja meczu Manchester City - Real Madryt od godziny 20:50 w Polsacie Sport Premium 1 i w Polsacie Box Go. Początek przedmeczowego studia o godzinie 19:00.

Manchester City do półfinału Ligi Mistrzów awansował po pokonaniu Atletico Madryt. W pierwszym meczu "The Citizens" zwyciężyli 1:0, w drugim z trudem obronili bezbramkowy remis. Z kolei Real Madryt w dwumeczu pokonał Chelsea 5:4.

Podopieczni Pepa Guardioli po raz trzeci w historii awansowali do tego etapu rozgrywek. Teraz czeka ich spotkanie z drużyną, która chce sięgnąć po puchar po czterech latach przerwy.

- To dla nas i dla klubu niesamowite osiągnięcie. Jeśli zagramy tak samo jak w drugiej połowie rewanżu z Atletico, to z Realem nie mamy żadnych szans. Ale jeśli zagramy tak jak w pierwszym meczu i tak jak momentami w pierwszej połowie rewanżu, to możemy powalczyć. Ale na pewno czekają nas chwile cierpienia - stwierdził Guardiola.

Wtorkowy mecz "The Citizens" z "Królewskimi" odbędzie się na Etihad Stadium. Ostatnie rozegrane przez te zespoły spotkanie miało miejsce w sierpniu 2020 roku. Wtedy Manchester City wygrał z Realem Madryt 2:1.

Mecz rewanżowy zaplanowano na 4 maja, a finał ma odbyć się 28 maja w podparyskim Saint-Denis.

Transmisja wtorkowego meczu Manchester City - Real Madryt od godziny 20:50 w Polsacie Sport Premium 1 i w Polsacie Box Go. Początek przedmeczowego studio o godzinie 19:00.