Stephane Antiga został chemikiem i stworzył idealne siatkarki! (WIDEO)

Siatkówka
Stephane Antiga został chemikiem i stworzył idealne siatkarki! (WIDEO)
Fot. Developres Rzeszów
Stephane Antiga w roli... chemika.

Trener Stephane Antiga został chemikiem i stworzył siatkarki o nadprzyrodzonej sile - w taki sposób Developres Bella Dolina Rzeszów zapowiedział finał TAURON Ligi ze swoim udziałem nawiązując tym samym do słynnej kreskówki "Atomówki".

W dobie internetu kluby sportowe dwoją się i troją, aby przyciągnąć uwagę kibiców, także w mediach społecznościowych. W wielu materiałach nie brakuje nawiązań do kultury masowej, w tym także do kreskówek. Na podobny zabieg zdecydował się Developres Bella Dolina Rzeszów, który w swoim najnowszym filmie opublikowanym w mediach społecznościowych nawiązał do kreskówki "Atomówki".


Stephane Antiga wcielił się w nim w rolę profesora chemii, który podobnie jak w znanej młodszemu pokoleniu kreskówce, stworzył superbohaterki o nadprzyrodzonej mocy. Tym razem jednak, zamiast ratować świat przed złoczyńcami jak w pierwowzorze, zawodniczki Developresu postanowiły użyć całej swojej siły do walki z... Chemikiem Police. Całą historię można obejrzeć na profilu klubu na Twitterze.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Eemi Tervaportti przedłużył kontrakt z Jastrzębskim Węglem


Jak przystało na historię rodem z kreskówki, rywal rzeszowianek także będzie dysponował niezwykłą mocą, bowiem Grupa Azoty Chemik Police to aktualne mistrzynie Polski, które w zeszłym roku wygrały z... Developresem. Tym razem szanse obu ekip wydają się być bardziej wyrównane, więc wszystkiego dowiemy się już po pierwszym gwizdku sędziego. Jednego możemy być jednak pewni: to będzie prawdziwe starcie superbohaterek!


Pierwszy mecz rywalizacji Grupa Azoty Chemika Police i Developresu Bella Dolina Rzeszów odbędzie się 1 maja o godz. 14:45. Spotkanie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie