Magazyn #7Strefa: Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Magazyn #7Strefa: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć magazyn siatkarski #7Strefa?

Przed nami kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7Strefa. Głównymi tematami programu będą finały w Tauron Lidze oraz PlusLidze. Zajmiemy się także powołaniami na Ligę Narodów oraz zbliżającym się finałem siatkarskiej Ligi Mistrzów. Transmisja magazynu siatkarskiego #7Strefa w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

W najbliższym programie skupimy się na finałach Tauron Ligi i PlusLigi. O zwycięstwo w pierwszych z wymienionych rozgrywek rywalizują drużyny Developres Bella Dolina Rzeszów i Grupa Azoty Chemik Police. Natomiast w PlusLidze o mistrzostwo walczą Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębski Węgiel. Sytuację w najważniejszych polskich ligach pomogą nam przeanalizować Joanna Mirek i Wojciech Drzyzga.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kto zagra w reprezentacji Polski siatkarzy? Kadra na Ligę Narodów 2022 (ZDJĘCIA)

 

Poruszymy również temat powołań na Ligę Narodów. O decyzjach Stefano Lavariniego oraz Nikoli Grbicia porozmawiamy z byłym reprezentantem Polski Zbigniewem Bartmanem. 

 

Goście Marka Magiery wypowiedzą się również na temat zbliżającego się finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że o prestiżowe trofeum powalczy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Polski zespół stanie naprzeciwko ekipy Trentino Itas.

 

Transmisja magazynu siatkarskiego #7Strefa w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 16:00.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie