Jacek Gmoch w Cafe Futbol

Piłka nożna
Jacek Gmoch w Cafe Futbol
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol w niedzielę 8 maja na żywo w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl od godziny 11:00.

Gościem Bożydara Iwanowa w najnowszym wydaniu magazynu Cafe Futbol, będzie były piłkarz i trener, asystent trenera Kazimierza Górskiego – Jacek Gmoch. Nie zabraknie również stałych ekspertów. Tym razem udział wezmą Tomasz Łapiński, Cezary Kowalski i Roman Kołtoń.

W programie podsumowanie półfinałowych spotkań w Lidze Mistrzów oraz finału Fortuna Pucharu Polski, gdzie Raków Częstochowa wygrał 3:1 z Lechem Poznań i obronił trofeum wywalczone przed rokiem.  

 

Będziemy również w Częstochowie, gdzie Tomasz Lach spotkał się z nowym prezesem Rakowa – Adamem Krawczakiem.

 

Dla odmiany, Szymon Zaworski, przeanalizuje sytuację, jaka miała miejsce przed finałem na Stadionie PGE Narodowy. Przypomnijmy, kibice Lecha Poznań nie zostali wpuszczeni na stadion z flagami i banerami większymi niż 1,5m na 2 metry. Na znak protestu, fani „Kolejorza”, postanowili zbojkotować finał. Przed stadionem doszło m.in. do starć z Policją. W programie również próba odpowiedzi na pytanie, kto ponosi odpowiedzialność za zaistniałą sytuację i czy tego, co się stało, można było uniknąć?

 

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę 8 maja na żywo w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl od godziny 11:00. Dogrywka na Polsatsport.pl od godziny 12:25.

ŁS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie