Alexandra Lazić odchodzi z E.Leclerc Moya Radomki Radom

Siatkówka
Alexandra Lazić odchodzi z E.Leclerc Moya Radomki Radom
fot. Cyfrasport
Alexandra Lazić nie będzie grała w przyszłym sezonie w Radomce.

E.Leclerc Moya Radomka Radom ogłosiła, że w przyszłym sezonie w barwach tego klubu nie zagra Alexandra Lazić. Szwedzka przyjmująca w przyszłym sezonie ma występować w lidze włoskiej. Z drużyną z Radomia rozstała się również środkowa Kamila Kobus.

E.Leclerc Moya Radomka Radom to szósta drużyna w końcowej klasyfikacji zakończonych niedawno rozgrywek Tauron Ligi siatkarek. Po sezonie zakończenie sportowej kariery ogłosiła rozgrywająca i kapitan radomskiej drużyny – Katarzyna Skorupa. Klub poinformował też, że drużynę opuści belgijska środkowa Freya Aelbrecht oraz Zuzanna Efimienko-Młotkowska.

 

Zobacz także: Zuzanna Efimienko-Młotkowska odchodzi z E.Leclerc Moya Radomki Radom

 

Alexandra Lazić trafiła do Radomia po sezonie spędzonym w klubie Developres SkyRes Rzeszów. W barwach E.Leclerc Moya Radomki rozegrała 26 ligowych spotkań (98 setów) i zdobyła 333 punkty. Trzykrotnie wyróżniona została statuetką MVP – nagrodą dla najlepszej siatkarki meczu. W przyszłym sezonie ma występować na parkietach ligi włoskiej.

 

 

Kamila Kobus dołączyła do radomskiej drużyny w trakcie sezonu. Wcześniej reprezentowała barwy klubu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. W radomskim teamie rozegrała 9 spotkań (26 setów), w których wywalczyła 27 punktów. Środkowa, oprócz gry na nominalnej pozycji, stanowiła o sile zagrywki Radomki.

 

 

WYNIKI MECZÓW TAURON LIGI

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie