Polsat Boxing Promotions 7: Nikodem Jeżewski spróbuje wrócić na zwycięskie tory

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 7: Nikodem Jeżewski spróbuje wrócić na zwycięskie tory
Fot. Polsat Sport
Nikodem Jeżewski

Wielkimi krokami zbliża się Polsat Boxing Promotions 7. Jednym z bohaterów gali będzie Nikodem Jeżewski. Pięściarz z Kościerzyny postara się wrócić na zwycięskie tory po porażce z Arturem Mannem. Kamera Polsatu Sport była obecna na jednym z treningów Jeżewskiego.

W walce wieczoru gali Polsat Boxing Promotions 5 Jeżewski zmierzył się z Arturem Mannem. Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył reprezentant Niemiec. Dla Polaka była to druga porażka na zawodowym ringu. Wcześniej musiał uznać wyższość Lawrence'a Okolie w starciu, którego stawką był pas WBO Intercontinental w wadze cruiser. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Floyd Mayweather Jr jednak zawalczy. Ogłoszono nowy termin pojedynku

 

Do tej pory Jeżewski zapisał na swoje konto 20 zwycięstw, z czego 9 przez nokauty. 27 maja w Lublinie stanie przed szansą na dopisanie do swojego dorobku kolejnej wygranej. Jego przeciwnikiem będzie Arturs Gorlovs. Łotysz pozostaje niepokonany od dziewięciu pojedynków, lecz Jeżewski będzie najpoważniejszym wyzwaniem w jego dotychczasowej karierze. 

 

Kościerzynianin intensywnie przygotowuje się do kolejnej walki. Kamera Polsatu Sport odwiedziła Jeżewskiego w trakcie jednego z treningów.

 

Artur Łukaszewski/mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie