PlusLiga: Milad Ebadipour rozstał się z PGE Skrą Bełchatów

Siatkówka
PlusLiga: Milad Ebadipour rozstał się z PGE Skrą Bełchatów
fot. Cyfrasport
Milad Ebadipour nie będzie grał w PGE Skrze.

Milad Ebadipour nie będzie w przyszłym sezonie siatkarzem PGE Skry Bełchatów. Irański przyjmujący reprezentował barwy tego klubu od 2017 roku.

Milad Ebadipour trafił do PGE Skry przed pięcioma laty z drużyny Sarmajeh Bank Teheran. Już w pierwszym sezonie występów w PlusLidze wywalczył z tą drużyną mistrzostwo Polski (2018). Ma też w kolekcji dwa Superpuchary Polski (2017, 2018). Niestety, w ostatnim czasie nie udało mu się powiększyć medalowego dorobku – PGE Skra kończyła rozgrywki dwukrotnie na czwartym miejscu.

 

Zobacz także: ZAKSA – Trentino. Kiedy zostanie rozegrany finał siatkarskiej Ligi Mistrzów 2022?

 

Irańczyk w ciągu pięciu lat występów w polskiej lidze zagrał 146 spotkań (545 setów), w których zdobył łącznie 1782 punkty. W minionym sezonie pojawił się na boisku w 33 meczach bełchatowian.

 

"Pięć sezonów, 146 rozegranych meczów w PlusLidze. Zdobywca tytułu mistrza Polski, dwukrotny zdobywca Superpucharu oraz brązowy medalista Ligi Mistrzów. Dziękujemy Ebi i życzymy Ci powodzenia" – napisał klub w mediach społecznościowych.

 

 

W przyszłym sezonie 28-letni irański siatkarz ma przenieść się do Włoch. Wzmocni drużynę Power Volley Milano, którą prowadzi były trener PGE Skry Roberto Piazza.

 

Najlepsze akcje Milada Ebadipoura w sezonie PlusLigi 2021/22:

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie