Roland Garros: Gładkie wygrane Novaka Djokovicia i Rafaela Nadala

Novak Djoković

Lider światowego rankingu tenisistów, broniący tytułu Serb Novak Djokovic gładko pokonał Słoweńca Aljaza Bedene 6:3, 6:3, 6:2 w 3. rundzie wielkoszlemowego turnieju French Open. W piątek w Paryżu bez większego problemu wygrał też rozstawiony z numerem 5 Hiszpan Rafael Nadal.

Djokovic w stolicy Francji nie przegrał jeszcze seta. W czwartej rundzie zmierzy się z Argentyńczykiem Diego Schwartzmanem (nr 15.).

Natomiast Nadal, który także wygrywa na razie bez straty seta, pokonał Holendra Botica Van De Zandschulpa (nr 26.) 6:3, 6:2, 6:4. Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Kanadyjczyk Felix Auger-Aliassime (nr 9.).

Jeśli Serb i Hiszpan pokonają najbliższych rywali, to w ćwierćfinale staną naprzeciw siebie.