Roland Garros: Wiktoria Azarenka - Jil Belen Teichmann. Relacja i wynik na żywo

Rywalką Wiktorii Azarenki w trzeciej rundzie French Open będzie Jil Belen Teichmann. Która zawodniczka awansuje do kolejnego etapu turnieju? Relacja i wynik na żywo meczu Azarenka - Teichmann na Polsatsport.pl.

Azarenka podczas tegorocznego turnieju na kortach we Francji przegrała jednego seta. W pierwszej rundzie jej przeciwniczką była Ana Bogdan. Białorusinka wygrała to starcie (2:1). Następnie naprzeciwko niej stanęła Andrea Petkovic. To spotkanie również zakończyło się triumfem zawodniczki plasującej się na 15. pozycji w rankingu WTA (2:0).

Teichmann także dobrze prezentuje się podczas French Open. Swoje pierwsze spotkanie Szwajcarka wygrała 2:0. Jej rywalką była Bernarda Pera. W drugiej rundzie 24-latka również nie przegrała ani jednego seta. Wtedy po drugiej stronie siatki stała Olga Danilovic.

Wcześniej Azarenka mierzyła się z Teichmann tylko raz. Na początku 2022 roku podczas Australian Open po zwycięstwo sięgnęła Białorusinka (2:0).

Relacja i wynik na żywo meczu Azarenka - Teichmann na Polsatsport.pl. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:50.