PlusLiga: Dustin Watten nadal w LUK Lublin

Siatkówka
PlusLiga: Dustin Watten nadal w LUK Lublin
fot. FIVB
Dustin Watten ma na koncie występy w reprezentacji USA.

W sezonie PlusLigi 2022/23 defensywą LUK Lublin nadal będzie dowodził Dustin Watten. Amerykański libero dołączył do tej drużyny przed rokiem.

Watten dołączył do LUK Lublin przed sezonem 2021/22. Wcześniej przez dwa lata grał w barwach GKS Katowice, a w latach 2016–18 występował w Cerrad Czarnych Radom. Swój talent podparty międzynarodowym doświadczeniem niejednokrotnie potwierdził na parkietach PlusLigi.

 

Zobacz także: TOP 10 akcji LUK Lublin w sezonie 2021/22

 

W minionych rozgrywkach w barwach LUK zagrał we wszystkich 28 meczach. Sezon zakończył jako drugi najlepszy przyjmujący (tuż za Jakubem Popiwczakiem z Jastrzębskiego Węgla). Przyjmował na poziomie 55,98%.

 

 

– Jestem pod wrażeniem tego, jak klub rozwija się z każdym rokiem i jakie cele sobie stawia, dlatego oferta dotycząca przedłużenia kontraktu bardzo mnie ucieszyła. Szansa ponownych występów w PlusLidze przed tak wspaniałą publicznością to dla mnie zaszczyt. Cieszę się, że w dalszym ciągu będę reprezentował tak urzekające miasto jak Lublin. Obiecuję, że dam z siebie wszystko, aby wspólnie z drużyną wywalczyć jak najlepszy wynik – powiedział Dustin Watten.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LUK Lublin 💛🖤🏐 (@luk_lublin)

RM, Polsat Sport, lkpslublin.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie