Roland Garros: Weronika Kudiermietowa - Daria Kasatkina. Relacja i wynik na żywo

W ćwierćfinale Rolanda Garrosa Weronika Kudiermietowa zmierzy się z Darią Kasatkiną. Która rosyjska tenisistka awansuje dalej? Relacja i wynik na żywo meczu Weronika Kudiermietowa - Daria Kasatkina na Polsatsport.pl.

Kudiermietowa w 1/8 finału zmierzyła się z Amerykanką Madison Keys. Spotkanie rozpoczęło się wygranym setem Amerykanki (1:6), później jednak do głosu doszła Rosjanka. Wygrała dwa kolejne sety (6:3, 6:1) i to ona ostatecznie wygrała spotkanie. W 1/16 finału Kudiermietowa wygrała poprzez skrecz rywalki Pauli Badosy.

Kasatkina w tegorocznym Rolandzie Garrosie nie straciła choćby seta. W 1/8 finału wygrała z Włoszką Camilą Giorgi (6:2, 6:2), a rundę wcześniej z Amerykanką Shelby Rogers (6:3, 6:2).

Triumfatorka tego spotkania zagra ze zwyciężczynią pojedynku Iga Świątek - Jessica Pegula. Którą rosyjską tenisistkę zobaczymy w półfinale Rolanda Garrosa?

Relacja i wynik na żywo meczu Weronika Kudiermietowa - Daria Kasatkina na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:00.