Piękne zachowanie Kamila Glika przed meczem Polska - Walia (ZDJĘCIA)

Kamil Glik

W środę, podczas wyjścia zawodników na mecz Polska - Walia, doszło do wyjątkowej sytuacji. Dziewczynka wyprowadzająca Kamila Glika wystraszyła się 30 000 kibiców znajdujących się na trybunach. To, co zrobił środkowy obrońca Biało-Czerwonych chwyta za serce.

Wystraszoną dziewczynkę uspokoił wyprowadzany przez nią Glik. Jak widzimy twarda gra w obronie łączyć się może z wielkim sercem i świetnym charakterem.

"Kamil jesteś wielki jako sportowiec, ale przede wszystkim jako człowiek" - napisał na Twitterze fotograf Paweł Lipnicki, który był na meczu i sfotografował ten moment.

Mecz Polska - Walia na stadionie we Wrocławiu obejrzało 30 000 osób. Pierwszy gol padł w 52 minucie, niestety nie był to gol Polaków. Bramkę strzelił Walijczyk Jonathan Williams. Później do głosu doszli nasi reprezentanci, strzelając w 72 (Jakub Kamiński) i 85 minucie (Karol Świderski). Wynik udało się utrzymać do końca spotkania i ostatecznie to reprezentacja Polski wygrała 2:1.