Liga Narodów siatkarek: Polska - Niemcy. Transmisja TV i stream online

Transmisja TV i stream online meczu Polska - Niemcy od godz. 18:50 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Polska i Niemcy zmierzą się w meczu czwartej kolejki Ligi Narodów siatkarek. Obie ekipy rywalizowały niedawno w spotkaniach towarzyskich i oba mecze wygrały Niemki. Jak będzie tym razem? Transmisja TV i stream online meczu Polska - Niemcy od godz. 18:50 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Czas na kolejne emocje z polskimi siatkarkami w roli głównej! Tym razem podopieczne Stefano Lavariniego zmierzą się z Niemkami w ramach spotkania 4. kolejki Ligi Narodów. Prowadzone przez Vitala Heynena zawodniczki miały już okazję mierzyć się z Biało-Czerwonymi w trakcie majowych meczów sparingowych.

Obie ekipy były wówczas na etapie przygotowań i nie pokazywały swojej najlepszej siatkówki. Reprezentacja Polski w pierwszym spotkaniu zwyciężyła pierwsze dwa sety, aby następnie oddać kolejne dwa i tie-breaka po wysokim prowadzeniu. W drugim meczu również zaczęły lepiej od Niemek, ale to zawodniczki Heynena wygrały kolejne trzy sety i w rezultacie całe spotkanie.

Nieco lepiej wygląda gra reprezentacji Polski w Lidze Narodów. W tych rozgrywkach Biało-Czerwone wygrały z Kanadą (3:1) i Koreą Południową (3:0) ulegając tylko Brazylii (0:3).

Niemki z kolei przegrały na starcie z Brazylią (1:3) oraz Japonią (2:3). W jedynym wygranym spotkaniu pokonały Koreę Południową 3:0.