Liga Narodów: Austria - Dania. Relacja i wynik na żywo

W poniedziałek, w Lidze Narodów, w grupie pierwszej dywizji A Austria zagra u siebie z Danią. Czy któraś z drużyn wygra drugie spotkanie z rzędu? Relacja i wynik na żywo meczu Austria - Dania na Polsatsport.pl.

Reprezentacje Austrii i Danii wygrały sensacyjnie z wyżej notowanymi rywalami. Oba zespoły zwyciężyły na wyjeździe. Austria triumfowała w starciu z reprezentacją Chorwacji aż 3:0, a Dania pokonała Francję 2:1.

Spotkanie Austrii z Chorwacją toczyło się w pierwszej połowie dla gospodarzy dobrze, ale nie byli w stanie strzelić gola. Tego dokonała reprezentacja Austrii i zaskakująco pierwszego gola strzeliła w 41. minucie. Druga połowa spotkania była już pod zupełną dominacją Austrii, która miała aż siedem celnych strzałów na bramkę, a Chorwacja zero.

Mecz, w którym zmierzyły się reprezentację Danii i Francji wyglądał inaczej. Był bardziej wyrównany, a o tym, kto zwyciężył, zadecydowała tylko jedna bramka. Pierwszego gola strzelił Karim Benzema w 51. minucie, ale później do głosu doszli zawodnicy Danii, którzy strzelili w 68. i 88. minucie spotkania.

W historii tych ekip górą częściej była reprezentacja Danii. Wygrali oni bowiem pięć spotkań i tylko jedno przegrali. Czy któraś z drużyn wyrwie kolejne trzy punkty?

Relacja i wynik na żywo meczu Austria - Dania na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:45.