Polska - Belgia: Prezes PZPN zabrał głos po porażce "Biało-Czerwonych"

Prezes PZPN zabrał głos po porażce "Biało-Czerwonych" z Belgią

Prezes PZPN Cezary Kulesza przyznał po porażce 0:1 z Belgią w Warszawie w meczu Ligi Narodów, że piłkarze Czesława Michniewicza walczyli do końca o korzystny wynik. - Widzimy jednak, ile pracy czeka nas przed kolejnymi spotkaniami w LN i na mundialu - dodał.

W pierwszej połowie meczu na PGE Narodowym Belgia miała zdecydowaną przewagę, w 16. minucie gola strzelił Michy Batshuayi. Jednak w końcówce spotkania podopieczni Michniewicza stworzyli kilka groźnych sytuacji - po jednej z nich Karol Świderski trafił w słupek.

"Walczyliśmy dziś do ostatniej minuty, remis był blisko, ale widzimy, ile pracy czeka nas przed kolejnymi spotkaniami w LN i na mundialu" - napisał prezes Kulesza na Twitterze.

Biało-czerwoni po czterech czerwcowych kolejkach w grupie 4 dywizji A mają cztery punkty i zajmują trzecie miejsce w tabeli.

"Za nami cenna lekcja w meczach z czołowymi drużynami Europy. Dziękuję kibicom za wsparcie i do zobaczenia we wrześniu na PGE Narodowym" - dodał szef PZPN.