ATP w Halle: Hubert Hurkacz - Nick Kyrgios. Transmisja TV oraz stream online

Już w sobotę w półfinale na ATP w Halle Hubert Hurkacz zagra z Nickem Kyrgiosem.

Już w sobotę w półfinale turnieju ATP w Halle Hubert Hurkacz zagra z Nickem Kyrgiosem. Kto okaże się lepszy? Transmisja meczu Hurkacz - Kyrgios na Polsat Sport Extra i Polsat Box Go.

Hurkacz swoją przygodę na turnieju ATP w Halle rozpoczął od zwycięstwa w pierwszej rundzie z Amerykaninem Maximem Cressy. Polak wygrał w trzech setach 6:4, 4:6, 6:4. W 1/8 finału najlepszy polski tenisista zagrał z Francuzem Ugo Humbertem. To spotkanie zdołał zakończyć już w dwóch partiach 7:6, 6:3. W ćwierćfinale natomiast na Hurkacza czekał Kanadyjczyk Felix Auger-Aliassime. Polak nie był faworytem tego starcia, jednak to on zwyciężył w dwóch setach po zaciętej walce 7:6, 7:6.

Kyrgios w pierwszej rundzie pokonał Niemca Daniela Altmaiera w dwóch setach 6:3, 7:5. W 1/8 finału Australijczyk zmierzył się z Grekiem Stefanosem Tsitsipasem, który jest szóstą rakietą świata. Kyrgios był spisywany w tym starciu na porażkę. Zagrał jednak bardzo dobry mecz i wygrał w trzech setach 5:7, 6:2, 6:4. W ćwierćfinale wygrał z Hiszpanem Pablo Carreno-Bustą 6:4, 6:2.

Hurkacz nie zagrał jeszcze z Kyrgiosem w swojej karierze. Kto okaże się lepszy i awansuje do finału, w którym zmierzy się ze zwycięzcą meczu Danił Miedwiediew - Oscar Otte?

Transmisja meczu Hurkacz - Kyrgios na Polsat Sport Extra i Polsat Box Go. Początek o godzinie 16:00.