Wimbledon 2022: Najbardziej atrakcyjne zawodniczki turnieju kwalifikacyjnego (ZDJĘCIA)

Tenis
Wimbledon 2022: Najbardziej atrakcyjne zawodniczki turnieju kwalifikacyjnego (ZDJĘCIA)
fot. Instagram
Szwedka Mirjam Bjoerklund jest prywatnie dziewczyną Denisa Shapovalova.

W turnieju kwalifikacyjnym do Wimbledonu 2022 bierze udział wiele nieco mniej znanych i nieco niżej sklasyfikowanych zawodniczek. Część z nich oprócz odpowiedniej jakości sportowej imponuje również nienaganną prezencją. Sprawdźcie galerię z najbardziej atrakcyjnymi uczestniczkami eliminacji Wimbledonu 2022.

Niektóre tenisistki walczące obecnie o awans do głównej drabinki Wimbledon 2022 stanowią ozdobę tego pełnego tradycji turnieju. Jedną z najbardziej atrakcyjnych zawodniczek jest z pewnością Szwedka Mirjam Bjoerklund, prywatnie będąca partnerką 16. obecnie zawodnika rankingu ATP - Kanadyjczyka Denisa Shapovalova. I choć w jej karierze brak sukcesów, którymi może pochwalić się jej krnąbrny chłopak, to przynajmniej na korcie zachowuje odpowiednią kindersztubę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Paige Spiranac wybrana najseksowniejszą kobietą świata (ZDJĘCIA)

 

Niesamowitą prezencją może pochwalić się również Eden Silva, zajmująca odległe 341. miejsce w rankingu WTA. Wystarczy jednak rzut oka na jej konto na Instagramie, by zauważyć, że Brytyjka nie ogranicza swojej działalności jedynie do zawodowej gry w tenisa. Nawiązuje bowiem kontrakty marketingowe oraz stara się być popularną w obecnych czasach influencerką.

 

 

Transmisje spotkań turnieju Wimbledon 2022 na sportowych antenach Polsatu oraz na Polsat Box Go.

 

 

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie