Jarrell Miller wraca do ringu. Wniósł na wagę 155 kilogramów

Sporty walki
Jarrell Miller wraca do ringu. Wniósł na wagę 155 kilogramów
Fot. Polsat Sport
Jarrell Miller wraca do ringu. Wniósł na wagę 155 kilogramów

Po ponad trzyipółrocznej przerwie do zawodowego ringu powraca Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO). Pogromca Mariusza Wacha i Tomasza Adamka zmierzy się z Arielem Estebanem Bracamonte na gali w Buenos Aires. Uwagę kibiców przykuła liczba kilogramów, jaką Amerykanin wniósł na wagę.

"Big Baby" podczas oficjalnej ceremonii ważenia ważył 341 funtów (ok. 155 kilogramów). To najwyższa waga w dotychczasowej karierze Millera. Warto dodać, że jego przeciwnik wniósł na wagę 138,6 kg. To oznacza, że w czwartek do ringu w stolicy Argentyny wejdzie łącznie niemal 300 kilogramów. 

 

ZOBACZ TAKŻE: PBP 8: Karta walk 

 

 

Po raz ostatni w ringu Amerykanin pojawił się w listopadzie 2018 roku w starciu z Bogdanem Dinu. W czerwcu 2019 roku Miller miał zmierzyć się z Anthonym Joshuą. Stawką pojedynku miały być trzy pasy mistrzowskie wagi ciężkiej. Ostatecznie do walki nie doszło, gdyż "Big Baby" został przyłapany na stosowaniu aż trzech zakazanych środków. Niedługo później ponownie wpadł na dopingu i jego zawieszenie zostało przedłużone. Ostatecznie po serii kontroli "Big Baby" otrzymał zgodę na powrót, do którego dojdzie już w ten weekend. 

Polscy kibice mogą kojarzyć Millera z walk z Mariuszem Wachem i Tomaszem Adamkiem. W listopadzie 2017 roku Amerykanin pokonał Wacha przez TKO, a niespełna rok później znokautował Adamka. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie