Najlepiej zagrywający siatkarze Ligi Narodów. Polak w czołówce

Faza zasadnicza Ligi Narodów siatkarzy za nami. Każda z reprezentacji rozegrała po dwanaście meczów, a osiem najlepszych drużyn wywalczyło awans do turnieju finałowego VNL 2022. Pierwsza część rozgrywek miała swoich bohaterów. Sprawdźmy, którzy zawodnicy najlepiej prezentowali się w polu zagrywki i zaserwowali najwięcej asów w fazie zasadniczej Ligi Narodów.

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w tabeli fazy zasadniczej Ligi Narodów 2022, ustępując w tabeli jedynie reprezentacji Italii. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Stanów Zjednoczonych. Polacy wygrali dziesięć z dwunastu meczów i kilka razy dali efektowne popisy w polu serwisowym.

W czołowej trójce "bombardierów" nie ma jednak przedstawiciela żadnej z trzech czołowych drużyn. Jeden z reprezentantów Polski znalazł się jednak blisko podium. Jak przedstawia się czołówka najlepiej zagrywających? Zobacz w załączonej galerii zdjęć.