ME U-17 siatkarek: Polska - Finlandia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Polski siatkarek do lat 17 zmierzy się z Finlandią w meczu drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej. Jak poradzą sobie Biało-Czerwone? Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Finlandia od godz. 16:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje z udziałem reprezentacji Polski siatkarek. W swym pierwszym meczu w mistrzostwach Europy U–17 siatkarek reprezentacja Polski wygrała ze Słowenią 3:2. Nieco mniej szczęścia miała kadra Finlandii, która przegrała z Turcją 2:3.


Tym razem obie reprezentacje zmierzą się w bezpośrednim starciu, które może okazać się decydujące w ostatecznym rozrachunku. Tegoroczne mistrzostwa Europy U-17 rozpoczęły się od zmagań w dwóch grupach po sześć zespołów. Polki grają w grupie 2 z Włoszkami, Turczynkami, wspomnianymi wcześniej Słowenkami i Finkami oraz reprezentacją Węgier.

 

ZOBACZ TAKŻE: Orlen PKO Volley Tour w Przysusze: Ceremonia zakończenia turnieju. Transmisja na Polsatsport.pl


Awans do półfinałów wywalczą dwa najlepsze zespoły w każdej z grup, z kolei ekipy, które zajmą miejsca 3-4 w fazie grupowej będą w kolejnej fazie walczyć o miejsca 5-8.


Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Finlandia od godz. 16:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie