MŚ siatkarzy 2022: Polscy siatkarze pokazali zdjęcie ze Spały

Siatkówka

Siatkarze reprezentacji Polski od kilku dni wylewają siódme poty na treningach w Spale. Humory im dopisują, o czym świadczy zdjęcie zamieszczone w mediach społecznościowych.

Reprezentacja Polski w miniony wtorek rozpoczęła ostatni etap przygotowań do mistrzostw świata. Podopiecznie Nikoli Grbicia trenują w Spale. W tym gronie jest między innymi Wilfredo Leon, który ostatnio dołączył do kolegów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielki powrót do reprezentacji USA! Matthew Anderson zagra w MŚ siatkarzy

 

W sobotę na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, dzięki któremu każdy może się dowiedzieć, kto trenuje w Spale. Z tego grona Grbić wybierze skład na mistrzostwa świata.

 

 

- Czternastoosobowy skład trener poda w ostatniej chwili, tuż przed mistrzostwami, bo różne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyć - powiedział PAP kierownik kadry Andrzej Wołkowycki.

Mistrzostwa świata odbędą się w dniach 26 sierpnia - 11 września. Pierwotnie gospodarzem miała być Rosja, ale po agresji zbrojnej na Ukrainę Międzynarodowa Federacja Siatkówki (FIVB) odebrała jej prawo do organizacji imprezy i przyznała je Polsce i Słowenii. W fazie grupowej biało-czerwoni zmierzą się z Bułgarią (26 sierpnia), Meksykiem (28 sierpnia) i Stanami Zjednoczonymi (30 sierpnia).

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie