Bartosz Bednorz wróci do PlusLigi? Trener polskiego klubu zabrał głos

Siatkówka

Nadal nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował Bartosz Bednorz. Pojawiły się plotki, że reprezentant Polski zostanie zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Głos na temat możliwego transferu Polaka zabrał trener ekipy z Bełchatowa Joel Banks.

Bednorz od 2020 roku był zawodnikiem Zenitu Kazań. Z klubem z Kazania wywalczył Superpuchar oraz Puchar Rosji. Mimo to po agresji Rosji na Ukrainę Polak postanowił rozwiązać kontrakt z klubem. Rosyjski zespół poinformował o odejściu Bednorza w połowie maja 2022 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kto zastąpi Kamila Semeniuka? ZAKSA bez konkretów, a czasu coraz mniej

 

Reprezentant Polski nadal nie podpisał umowy z żadnym klubem. W mediach pojawiły się plotki o możliwym transferze przyjmującego do PGE Skry. W rozmowie opublikowanej na portalu WP Sportowe Fakty do tych pogłosek odniósł się trener bełchatowskiej drużyny.

 

- Nic nie wiem o negocjacjach z Bednorzem. Rozumiem, że pojawiły się plotki, ale nie wiem nic na ten temat - stwierdził Banks.

 

Przez to nadal nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Bednorz. Plotki dotyczące możliwego transferu Polaka mówiły również o jego możliwym przejściu do ligi chińskiej. Były siatkarz Zenitu Kazań miałby występować w ekipie Shanghai Golden Age. 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie