Polska - Ukraina. Transmisja TV oraz stream online

Siatkówka
Polska - Ukraina. Transmisja TV oraz stream online
fot. Cyfrasport
Reprezentacja Polski siatkarzy w sobotnie popołudnie zagra w meczu towarzyskim z Ukrainą.

Przed reprezentacją Polski siatkarzy pierwszy z pięciu sprawdzianów przed rozpoczynającymi się 26 sierpnia mistrzostwami świata. Sobotnim rywalem Biało-Czerwonych będzie Ukraina. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.

Mecz odbędzie się w hali w Radomiu, która najprawdopodobniej wypełni się po brzegi, bowiem nie brakuje informacji o wyprzedaniu wszystkich możliwych wejściówek na to spotkanie! A to z pewnością oznacza niesamowicie gorącą atmosferę na trybunach.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ siatkarzy 2022: Znamy kadrę reprezentacji Francji

 

Dla podopiecznych Nikoli Grbicia to początek ostatniej prostej w kontekście przygotowań do siatkarskiego mundialu, który w dniach 26 sierpnia - 11 września odbędzie się w Polsce oraz Słowenii. W dniach 18-20 sierpnia nasi siatkarze wezmą udział w XIX Memoriale im. Huberta Jerzego Wagnera, podczas którego zmierzą się z Iranem, Argentyną oraz Serbią. Z tymi drugimi zagramy jeszcze raz - 23 sierpnia i będzie to próba generalna przed mistrzostwami świata.

 

Ukraińcy z pewnością nie należą do europejskiej, ani tym bardziej do światowej czołówki siatkarskiej, więc jeżeli tylko Polacy zagrają na miarę swoich możliwości i nie zlekceważą rywala, powinni odnieść przekonujące zwycięstwo.

 

Ostatni raz obie reprezentacje zagrały ze sobą we wrześniu zeszłego roku w ramach mistrzostw Europy. Wówczas bez większych problemów nasi siatkarze wygrali 3:0.

 

Transmisja meczu Polska - Ukraina o godz. 18:00 w Polsacie Sport i Polsacie Box Go. O godz. 17:30 początek przedmeczowego studia.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie