Raper Wac Toja został sponsorem występującej w B-Klasie Olimpii Kisielice

Piłka nożna
Raper Wac Toja został sponsorem występującej w B-Klasie Olimpii Kisielice
Fot. Instagram/Olimpia Kisielice
Raper Wac Toja (z lewej) został sponsorem występującej w B-Klasie Olimpii Kisielice

Grająca w warmińsko-mazurskiej B-Klasie Olimpia Kisielice pozyskała nietypowego sponsora. Został nim Wacław Osiecki znany szerzej pod pseudonimem Wac Toja. Raper w przeszłości występował w juniorach klubu z powiatu iławskiego.

"Z wielką przyjemnością przekazujemy Wam wiadomość o nowym członku osób wspierających Trójkolorowych! Zostaje nim artysta znany na całą Polskę - Wac Toja, młody raper pochodzący z naszego miasteczka!" - czytamy w poście na Instagramie Olimpii. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Żona zablokowała transfer Lewandowskiego? Jest odpowiedź!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olimpia Kisielice (@olimpiakisielice)

 

Raper również podzielił się informacją o rozpoczęciu współpracy z klubem. 

 

"Właśnie zostałem sponsorem klubu piłkarskiego Olimpia Kisielice, skąd pochodzę i gdzie grałem w juniorach na prawej pomocy. Zaprojektowaliśmy nowe stroje z logo "Cały Lokal Skacze" obok herbu miasta i drużyny. Lecimy po awans!" - napisał Wac Toja na swoim profilu na Instagramie. 

 

W minionym sezonie Olimpia występowała w Klasie B w grupie warmińsko-mazurskiej IV. Ekipa z Kisielic ukończyła rozgrywki na trzecim miejscu. W nadchodzącym sezonie klub nadal będzie występował na tym poziomie rozgrywkowym. 

 

Wac Toja należy do najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia. Raper z Kisielic stał się znany w całej Polsce za sprawą udziału w czwartej edycji akcji "Młode Wilki" organizowanej przez Popkiller. Najbardziej znany jest z takich utworów jak "Perfekt", "Kapitan" czy "Lucky Punch" we współpracy z Kizo. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie