Jaki jest najgorszy nawyk Huberta Hurkacza? Craig Boynton nie ma wątpliwości

Tenis
Jaki jest najgorszy nawyk Huberta Hurkacza? Craig Boynton nie ma wątpliwości
fot. Polsat Sport
Hubert Hurkacz i Craig Boynton wzięli udział w programie "Head-to-Head"

Hubert Hurkacz i jego trener Craig Boynton wzięli udział w programie "Head-to-Head" opublikowanym na oficjalnym koncie ATP Tour na platformie YouTube. Amerykański szkoleniowiec m.in. zdradził, co jest najgorszym nawykiem Polaka.

Celem programu "Head-to-Head" w którym wystąpili Hurkacz i Boynton  było sprawdzenie, jak dobrze polski zawodnika rozumie się ze swoim trenerem. Pierwsze pytanie, jakie zostało zadane, dotyczyło ulubionego tenisisty 25-latka. Hurkacz i Boynton bez zastanowienia odpowiedzieli. Okazało się, że wrocławianin jest fanem Rogera Federera. Nic zatem dziwnego, że przy pytaniu o najważniejszą wygraną, Hurkacz wskazał na zwycięstwo nad Szwajcarem podczas Wimbledonu w 2021 roku. 

 

- To był dobry mecz. Granie z Federerem na korcie centralnym na Wimbledonie to coś wyjątkowego. Z kibicami na trybunach atmosfera była nieprawdopodobna - stwierdził Polak. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Taylor Fritz nie zgadza się z decyzją ATP. "Głupia zasada"

 

Zarówno Hurkacz, jak i Boyton ocenili, że zagraniem w repertuarze 25-latka, które poprawiło się najbardziej, jest serwis. Problemem było jednak stwierdzenie, jaki jest najgorszy nawyk polskiego tenisisty. Boyton powiedział, że jest to zbyt szybka jazda samochodami. Pochodzący z Wrocławia zawodnik nie zgodził się z nim.

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie