Memoriał Wagnera 2022: Polska - Iran. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Polski siatkarzy zmierzy się z Iranem w XIX Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Dla Biało-Czerwonych będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Iran od godz. 20:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne starcie z udziałem reprezentacji Polski siatkarzy. Tym razem Biało-Czerwoni rozegrają mecz z Iranem w ramach XIX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

 

Polska kadra jest na ostatnim etapie przygotowań do rozpoczynających się 26 sierpnia mistrzostw świata, które odbędą się w Polsce i Słowenii. W ramach przygotowań Biało-Czerwoni rozegrali już mecz towarzyski z Ukrainą. Podopieczni Nikoli Grbicia potrzebowali tie-breaka, aby pokonać naszych wschodnich sąsiadów i są aktualnie na etapie najcięższych przygotowań, co sprawia, że wynik meczu z Iranem może zaskoczyć wielu kibiców.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek przed Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera: To jest nasz ostatni sprawdzian

 

Przypomnijmy także, że Irańczycy odmłodzili swoją kadrę i mogą odegrać rolę "czarnego konia" podczas mundialu. Już sprawili nam spore kłopoty w Lidze Narodów, gdy najpierw wygrali z nami w rundzie zasadniczej, a potem stawiali twardy opór w pięciu setach ćwierćfinałowego spotkania. Tym razem również liczymy na dobre emocje i solidną dawkę siatkarskich, popisowych akcji.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Iran od godz. 20:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie