Kozerki Open: Zhizhen Zhang - Tomas Machac. Relacja i wynik na żywo

W finale tegorocznego turnieju Kozerki Open zmierzą się ze sobą Chińczyk i Czech. Relacja i wynik na żywo meczu Zhizhen Zhang - Tomas Machac na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

Turniej Kozerki Open rozpoczął się w niedzielę 14 sierpnia i zakończy dokładnie tydzień później. Ostatni Polacy odpadli jednak już w czwatrek na etapie 1/8 finału. Jerzy Janowicz przegrał 1:2 z Haroldem Mayotem, a Maks Kasnikowski - ze Skanderem Mansourim.

W finale zmierzą się Zhizhen Zhang - Tomas Machac. Obaj są sąsiadami w rankingu ATP. Chińczyk jest sklasyfikowany na 157. miejscu, a Czech - na 158. Ten pierwszy, w drodze do finału, przegrał tylko dwa sety - po jednym przeciwko Maxime'owi Janvierowi i Robinowi Haase. W dwóch pozostałych spotkaniach wygrał do 0.

Machac nie stracił z kolei ani jednego seta. Wszystkie cztery mecze wygrał wynikiem 2:0. Czy Czech utrzyma tę rewelacyjną serię?

Do tej pory Zhang i Machac nie grali ze sobą podczas żadnych imprez z cyklu ATP.

Challenger ATP jest kontynuacją dotychczasowych imprez ITF M15 o nazwie Kozerki Open, rozgrywanych pod Grodziskiem Mazowieckim w poprzednich sezonach, również zaliczanych do LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski. W poprzednim sezonie odbył się tutaj też kobiecy ITF W60 o tej samej nazwie, a rywalizacja toczyła się wówczas na kortach ziemnych.

Relacja i wynik na żywo meczu Zhizhen Zhang - Tomas Machac na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.