Fortuna 1 Liga: Górnik Łęczna - Odra Opole. Relacja i wynik na żywo

W ósmej kolejce Fortuna 1 Ligi Górnik Łęczna podejmie Odrę Opole. Gospodarze wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Czy zdołają ograć ekipę dowodzoną przez trenera Piotra Plewnię? Relacja i wynik na żywo meczu Górnik Łęczna - Odra Opole na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

Górnik występował w zeszłym sezonie na poziomie Ekstraklasy. Łęcznianie zajęli jednak ostatnie, 18. miejsce i zostali zdegradowani o poziom niżej. Do Fortuna 1 Ligi powrócili więc po zaledwie roku przerwy.

Drużyna Marcina Prasoła ma na początku sezonu duże problemy. W siedmiu rozegranych dotychczas kolejkach Górnik zanotował trzy remisy i cztery porażki. Z dorobkiem trzech punktów zespół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając Resovię Rzeszów jedynie dzięki bilansowi bramek.

Odra Opole również nie najlepiej rozpoczęła bieżące rozgrywki, a przecież w poprzednich do końca liczyła się w walce o awans do elity. Dopiero w półfinałowym meczu barażowym opolanie przegrali 0:3 z Koroną Kielce i ostatecznie pozostali na zapleczu PKO BP Ekstraklasy.

W pierwszych czterech kolejkach nowego sezonu Odra przegrała cztery razy. Pierwsze zwycięstwo drużyna Plewni odniosła w serii gier numer 5, pokonując Sandecję Nowy Sącz. Później opolanie zremisowali jeszcze z Resovią Rzeszów, a przed tygodniem pokonali - dzięki bramce w ostatniej minucie doliczonego czasu - Arkę Gdynia.

W sobotnim meczu Odra powalczy o przedłużenie serii spotkań bez porażki, z kolei gospodarze spróbują odnieść pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Relacja i wynik na żywo meczu Górnik Łęczna - Odra Opole na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.