Liga Mistrzów: Arkadiusz Millk nie mógł w to uwierzyć! To mógł być gol (WIDEO)

Arkadiusz Milik nie strzelił gola w meczu z PSG.

Arkadiusz Milik ma czego żałować. W hitowym meczu Ligi Mistrzów jego Juventus Turyn przegrał z Paris Saint-Germain 1:2. Kto wie, jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby reprezentant Polski wykorzystał wyśmienitą okazję w pierwszej połowie...

Dla Milika był to pierwszy występ w Lidze Mistrzów w barwach "Starej Damy". Niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców.

W 19. minucie Juan Cuadrado precyzyjnie dośrodkował w pole karne, gdzie Milik wygrał pojedynek główkowy z Sergio Ramosem. Oddał strzał z kilku metrów, jednak Gianluigi Donnarumma był na posterunku i odbił piłkę. Polak aż złapał się za głowę...

Ostatecznie, PSG wygrało mecz 2:1. Milik został zmieniony w 68. minucie. W jego miejsce pojawił się Manuel Locatelli.

Milik, który został wypożyczony z Olympique Marsylia do Juventusu Turyn, rozegrał do tej pory cztery mecze w nowym klubie i strzelił dwa gole.