Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 8.09

Sporty walki
Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 8.09
Fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 8.09

W minionym tygodniu w sportach walki działo się bardzo dużo. Najważniejsze wydarzenia ze świata boksu i MMA zostaną poddane wnikliwej analizie w kolejnym wydaniu magazynu sportów walki Koloseum. Transmisja magazynu Koloseum o 20:15 w Polsacie Sport Fight, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Za nami gala Polsat Boxing Promotions 9. Wydarzenie podsumują eksperci Polsatu Sport Przemysław Saleta i Igor Jakubowski. Ponadto w studiu zagoszczą pięściarze grupy - Miłosz Grabowski i Aleksander Bereżewski. Zajrzymy również za kulisy gali, która odbyła się w miniony weekend w Częstochowie. Przypomnijmy, że za niewiele ponad dwa tygodnie odbędzie się kolejna gala PBP i jej temat również zostanie poruszony. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Nieudany debiut Polaka w UFC

 

W części poświęconej MMA w studiu pojawią się ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak, Jacek Adamczyk z MMARocks.pl i Mariusz Olkiewicz z Inthecage.pl. Głównymi tematami dyskusji będą zbliżająca się gala UFC 279 oraz FEN 42. W programie ogłoszony zostanie rywal Łukasza Charzewskiego, z którym "Hary" zmierzy się w walce o mistrzowski pas na gali we Wrocławiu. 

 

Sam zainteresowany wirtualnie pojawi się w studiu. Ponadto na widzów czeka łączenie z Mateuszem Rębeckim - świeżo upieczonym zawodnikiem UFC. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o 20:15.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie