Ronaldo zaczepiony przez fankę. Takiej reakcji się nie spodziewała! (WIDEO)

Cristiano Ronaldo

W czwartkowym meczu Ligi Europy ekipa Manchesteru United rywalizowała na wyjeździe z mołdawskim Sheriffem Tiraspol. Dla gospodarzy wydarzeniem było pojawienie się Cristiano Ronaldo, którego w przerwie spotkania zaczepiła jedna z fanek.

"Czerwone Diabły" wygrały z niżej notowanym rywalem 2:0, a jedną z bramek z rzutu karnego zdobył Ronaldo. Przyjazd gwiazdora do Mołdawii był nie lada wydarzeniem dla miejscowych, również dla osób funkcyjnych.

Jedna z kobiet z personelu medycznego zapragnęła zrobić sobie zdjęcie z Ronaldo, a ponieważ jako osoba funkcyjna miała pełną swobodę poruszania się wokół boiska, szybko podbiegła do Portugalczyka w przerwie meczu, gdy ten schodził do szatni.

Fanka wyciągnęła telefon i już była gotowa na pamiątkę życia, gdy spotkała się z odmową Ronaldo, który wyraźnym gestem zakomunikował, że nie ma zamiaru spełniać próśb kobiety. Całość została uwieczniona w kamerze telewizyjnej.

W sieci nie brakuje skrajnych opinii na temat zachowania CR7. Jedni uważają, że Ronaldo powinien był spełnić prośbę kobiety, ponieważ dla niego "to zaledwie kilka sekund w drodze do szatni", podczas gdy dla niej zdjęcie z byłym gwiazdorem Realu Madryt i Juventusu byłoby "wielkim przeżyciem". Są jednak tacy, którzy bronią Ronaldo, ponieważ uważają, że robienie sobie zdjęć z fanami w trakcie spotkania, gdy wynik nie jest jeszcze rozstrzygnięty, nie jest profesjonalne. Ronaldo ich zdaniem był skupiony na meczu, szybko podążał do szatni i nie miał w głowie spełniania zachcianek kibiców.

Po dwóch kolejkach fazy grupowej Ligi Europy Manchester United plasuje się na drugim miejscu z trzema punktami. W następnym meczu zagra z Omonią Nikozja.