"Brutalne wymagania" Messiego. Hiszpańskie media ujawniają nieznane fakty!

Piłka nożna
"Brutalne wymagania" Messiego. Hiszpańskie media ujawniają nieznane fakty!
fot. PAP
Leo Messi

Hiszpański portal "El Mundo" opublikował artykuł zatytułowany "brutalne wymagania" Leo Messiego względem Barcelony. Piszą o chciwości zawodników i gigantycznych żądaniach finansowych. Dziennikarze dotarli do dokumentów i maili, które przyprawiają o zawrót głowy.

W treści artykułu możemy zauważyć, że Messi postawił wiele warunków koniecznych do spełnienia, aby mógł dalej kontynuować swoją karierę w Barcelonie. Jak wiemy, Argentyńczyk od dwóch lat reprezentuje barwy Paris Saint-Germain, bo klubu ze stolicy Katalonii nie było stać na spełnienie jego wszystkich wymagań.

 

ZOBACZ TAKŻE: Hiszpańskie media: FC Barcelona szuka następcy Sergio Busquetsa

 

Mowa m.in. o prywatnej loży na stadionie dla jego rodziny oraz bliskich Luisa Suareza, przedłużenie umowy wybranym przez Messiego osobom, obniżeniu klauzuli odejścia Argentyńczyka z 700 mln euro do 10 tys. euro, wypłacie premii w wysokości 10 mln euro na podpis pod nową umową.

 

Co ciekawe, Messi zgodził się na obniżkę swojej pensji w dobie pandemii o 20 procent, ale z zastrzeżeniem odzyskania tej kwoty w kolejnych latach wraz odsetkami.

 

Według doniesień "El Mundo", ówczesne władze Barcelony nie były w stanie spełnić warunków dotyczących obniżenia klauzuli oraz wypłaty premii za nowy kontrakt.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie