ME U20 siatkarzy: Polska - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W swoim ostatnim grupowym spotkaniu na mistrzostwach Europy do lat 20 Polacy zagrają z gospodarzami imprezy - reprezentacją Włoch. Stawką meczu będzie pierwsze miejsce w grupie. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Włochy na Polsatsport.pl.

Przed czwartkowym starciem młodzi siatkarze prowadzeni przez Mateusza Grabdę liderują stawce w grupie pierwszej i mają już zapewniony awans do strefy medalowej. Polacy nie przegrali jeszcze żadnego spotkania, a jedyne punkty stracili ostatnio ze Słoweńcami, potrzebując do zwycięstwa tie-breaka. Wcześniej biało-czerwoni pewnie rozprawili się z Francją, Serbią oraz Słowacją. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Grzegorz Łomacz wziął ślub (ZDJĘCIA)

 

Włosi do reprezentacji Polski tracą na ten moment tylko jedno "oczko". Jak łatwo więc policzyć - starcie z Polską będzie decydowało o tym, która z drużyn wejdzie do półfinału z pierwszej lokaty i trafi na teoretycznie łatwiejszego przeciwnikiem. "Azzurri" podczas rozgrywanego w Montesilvano turnieju pokonali wszystkich grupowych rywali bez straty seta. Wyjątkiem było starcie z Francuzami, w którym Włosi niespodziewanie polegli 3:2. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Włochy na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20.00.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie