Czesław Michniewicz odpowiedział Jerzemu Dudkowi (WIDEO)

Piłka nożna
Czesław Michniewicz odpowiedział Jerzemu Dudkowi (WIDEO)
fot. PAP
Czesław Michniewicz

Jerzy Dudek, na łamach "Przeglądu Sportowego", sugerował powrót na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy. W "Gościu Wydarzeń" na antenie Polsatu News odpowiedział mu Czesław Michniewicz.

Były polski bramkarz jest felietonistą "Przeglądu Sportowego". Na łamach gazety prezentuje swoje poglądy, niekiedy niepopularne. Przed kilkoma dniami napisał, że w kadrze panuje bałagan, a prezes Kulesza powinien przeprosić się z Sousą. "Może on będzie w stanie coś pozytywnego zbudować" - przekonywał Dudek.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ 2022: Meksykańskie media krytycznie o reprezentacji. "Titanic"

 

Tekst byłego gracza Realu Madryt wywołał duże kontrowersje wśród kibiców i ekspertów. Do sprawy odniósł się także Czesław Michniewicz. Selekcjoner był gościem redaktora Bogdana Rymanowskiego w programie "Gość Wydarzeń" na antenie Polsatu News. - Odciąłem się całkowicie od informacji, które się pojawiają. Nie czytam forów internetowych, ale robi to mój syn, dlatego kiedy dzieje się coś ważnego, zawsze mam informacje - powiedział trener.

 

O tekście Dudka szkoleniowiec dowiedział się jednak nie od syna, a od prezesa Kuleszy. - W poniedziałek wylądowaliśmy w Warszawie i prezes pokazał mi artykuł na swoim telefonie, po czym odpowiednio to skomentował. Nie wiem, co Jurek miał na myśli, nie chcę tego oceniać. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na temat pracy selekcjonera reprezentacji Polski, bo to drużyna wszystkich Polaków - zakończył Michniewicz.

 

Reprezentacja Polski pod wodzą Czesława Michniewicza awansowała do finałów mistrzostw świata, a także utrzymała się w Dywizji A Ligi Narodów. Podczas katarskiego mundialu zagra w grupie z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

 

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie