Trzęsienie ziemi w Wiśle Kraków! Jarosław Królewski mówi "basta"!

Piłka nożna
Trzęsienie ziemi w Wiśle Kraków! Jarosław Królewski mówi "basta"!
fot. Cyfrasport
Jarosław Królewski

Ostatnie dni w Wiśle Kraków stoją pod znakiem gigantycznych zmian na niwie personalnej. Niedawno trenerem "Białej Gwiazdy" przestał być Jerzy Brzęczek, a teraz według doniesień Przegladu Sportowego z członka rady nadzorczej i funkcji wiceprzowodniczącego zrezygnował Jarosław Królewski.

Królewski był jedną z osób, która uratowała klub przed upadkiem parę lat temu. To nie pomogło Wiśle w uniknięciu degradacji do Fortuna 1 Ligi, ale po obiecującym początku sezonu i pozycji lidera wydawało się, że "Biała Gwiazda" może powoli wychodzić na prostą i szybko wróci do elity.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir Peszko nie zagra do końca roku

 

W końcówce poprzedniego sezonu zatrudniono Jerzego Brzęczka, z którym niedawno rozstano się z powodu kiepskich wyników. Jego następcą został Radosław Sobolewski. To jednak nie jest koniec istotnych zmian. Jak podaje Przegląd Sportowy, z funkcji członka rady nadzorczej zrezygnował Królewski, który również pełnił rolę wiceprzewodniczącego. Sam zainteresowany ma niebawem przedstawić powody takiej decyzji.

 

Wisła Kraków obecnie zajmuje miejsce w środku tabeli zaplecza PKO BP Ekstraklasy. Na ligowe zwycięstwo czeka od 20 sierpnia.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie