Fortuna Puchar Polski: Wisła Płock - Legia Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Po porażce w ostatnim ligowym spotkaniu, piłkarze Legii Warszawa staną przed szansą zrewanżowania się Wiśle Płock - tym razem w Fortuna Pucharze Polski. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w ramach trzynastej kolejki PKO BP Ekstraklasy. W Płocku, dopiero w drugiej połowie spotkania wynik otworzył Mateusz Lewandowski. Niemal dziesięć minut później z rzutu karnego wyrównał Josue, a bramkę na wagę zwycięstwa "Nafciarzy" zdobył Łukasz Sekulski.

Już cztery dni później piłkarze staną przed szansą - Wisła Płock na udowodnienie, że zwycięstwo nie było dziełem przypadku, a Legia Warszawa, że stać ją na wygraną i wyeliminowanie płocczan z Fortuna Pucharu Polski. Jak będzie? Przekonamy się już wieczorem.

Relacja i wynik na żywo meczu Fortuna Pucharu Polski: Wisła Płock - Legia Warszawa na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30.