La Liga: Dwa gole Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelona - Villarreal (WIDEO)

Dwa gole Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelona - Villarreal (WIDEO)

Robert Lewandowski z kolejnymi golami w barwach Barcelony! Tym razem napastnik "Dumy Katalonii" wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Villarrealem.

Lewandowski w piątkowym meczu strzelił gola w 31. minucie. Wykorzystał wówczas dogranie Jordiego Alby, sprytnym zwodem oszukał defensorów ekipy gości i otworzył wynik spotkania w ramach rozgrywek hiszpańskiej ekstraklasy.

Kilka minut później "Lewy" podwyższył rezultat. Jeszcze przed przerwą wynik na 3:0 dla Barcelony w tej części gry ustalił Ansu Fati.

Były zawodnik Bayernu Monachium przebywał na murawie do 75. minuty, kiedy zmienił go Raphinha.

Dla Lewandowskiego to odpowiednio 15. i 16. gol w barwach Barcelony w 14. występie.