GP Meksyku: Skrót wyścigu. Transmisja TV i stream online

Moto
Gdzie obejrzeć skrót wyścigu GP Meksyku?

W wyścigu o Grand Prix Meksyku po kolejne zwycięstwo w tym sezonie sięgnął Max Verstappen. Jakie były najciekawsze momenty 20. rundy mistrzostw świata Formuły 1? Transmisja skrótu wyścigu o GP Meksyku w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Holender dzięki triumfowi podczas rywalizacji w Meksyku, po raz 14. w tym sezonie stanął na najwyższym stopniu podium. Tym samym kierowca teamu Red Bull ustanowił rekord Formuły 1. Przed 20. rundą mistrzostw świata zwyciężył 13 razy, czyli tyle samo co Michael Schumacher w 2004 roku i Sebastian Vettel w 2013 roku.

Drugie miejsce podczas wyścigu w Meksyku zajął Lewis Hamilton. Verstappen na mecie miał ponad 15 sekund przewagi nad Brytyjczykiem. Natomiast na trzecim miejscu uplasował się Sergio Perez. Zobaczcie, jak wyglądały najciekawsze momenty rywalizacji 20. rundy mistrzostw świata Formuły 1.

Transmisja skrótu wyścigu o GP Meksyku w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o 22:30.