Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów pokonał Puszczę Niepołomice

Rafał Wolsztyński zapewnił wygraną Chrobremu.

Chrobry Głogów pokonał Puszczę Niepołomice w niedzielnym meczu Fortuna 1 Ligi. Gospodarze triumfowali 1:0.

W pierwszej połowie kibice śledzący to spotkanie nie zobaczyli bramek. Stan ten zmienił się po przerwie, a konkretnie w 80. minucie. Dośrodkowanie z bocznego sektora boiska wykorzystał Rafał Wolsztyński, który otworzył wynik meczu. Jak się okazało - napastnik ustalił tym samym rezultat i zapewnił swojej drużynie cenną wygraną.

Puszcza mogła się przed tym meczem pochwalić serią pięciu kolejnych spotkań bez porażki. Dla Chrobrego pokonanie ekipy z Niepołomic było czwartym kolejnym triumfem.

Podopieczni Tomasza Tułacza mają na swoim koncie 33 punkty i są wiceliderami tabeli. Głogowianie zgromadzili o trzy punkty mniej i plasują się na miejscu barażowym.

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Wolsztyński 80